Hans Kniebes Niegeloh Xenox Proxxon Wahl

Шановні клієнти! У зв’язку з різким коливанням валютного курсу, наші закупівельні ціни постійно змінюються. Прхання уточнювати ціни у менеджерів.

Вітаємо на нашому сайті.

В нас Ви можете придбати найрізноманітніші товари такі як: манікюрні ножиці, набори по догляду за нігтями, несессери, косметички, портфелі, гаманці, фрезера для апартного манікюру від найкращих виробників Німеччини. В нас представлені такі торгові марки як Niegeloh, Hans Kniebes, Xenox, Proxxon.

Коротко про бренди:

Wahl Clipper Corporation

Американська компанія WAHL Clipper Corporation є одним з найбільших в світі виробників машинок для стрижки, перукарських фенів, випрямлячів для волосся та інших електроінструментів.

В основі історії успіху фірми WAHL - її новаторська енергія. WAHL завжди відрізнялася чуйним реагуванням на побажання і потреби клієнтів. Характеристики та ергономічність машинок для стрижки волосся постійно оптимізуються в безпосередній співпраці з перукарями. Особливу увагу в корпорації WAHL приділяється новим розробкам. Ноу-хау і динаміка розвитку зосереджуються в високосовременном дослідницькому центрі. Завдяки цьому продукція WAHL завжди перевершує очікування споживачів.
Дистриб'юторська мережа WAHL охоплює всю земну кулю. Виробництво розташовується в США і в Європі і нараховує близько 2000 співробітників. У портфелі корпорації WAHL також знаходяться відомі світові бренди MOSER і Ermila.

Niegeloh Solingen

Компанія заснована братами Niegeloh в 1936 році в місті Золінген (Solingen).  Так  само,  як місто  Золінген  виступає за якісні  леза ножів, бренд Niegeloh виступає за високу якість   ножиць  та інструментів для манікюру і педикюру. З моменту свого створення компанія Niegeloh перетворився на найважливішого німецького виробника та лідера у виробництві кращих інструментів з інсрументальної  сталі не тільки в Німеччині, а й в усьому світі. Спираючись на традиції своєї батьківщини, всесвітньо відомий центр виробництва сталі і майстрів у Золінгені, ця сімя завжди вдосконалювала процес виробництва, навіть після досягнення прориву в 1990 році, що дозволив їхній сталі  topInox ® абсолютно позбавитися від іржі та не викликати алергію. 

Hans Kniebes

Заснована Гансом Кнібезом в 1926 році, компанія швидко зарекомендувала себе як авторитетний постачальник ножових виробів у сфері торгівлі, що розвивалась у місті Золінген (Solingen), який спеціалізувався на інструментах по догляду за нігтями високої якості. Основним напрямком діяльності є виробництво манікюрних наборів під маркою «HK-Manicure»та виробів зі шкіри під марками «HK-Style» та «SONNENSCHEIN».

До виробів «HK-Manicure» відносяться манікюрні набори і окремі предмети для манікюру і педикюру, які випускаються в нікельованих і позолоченому вигляді, а також із спеціальної нержавіючої сталі з матовим покриттям «Satin finish». Перед відправкою з фабрики всі інструменти піддаються контролю і на кожному предметі ставиться клеймо «Solingen», що служить гарантією якості.

У бренді HK-Style, на додаток до несесерів, також відносяться акуратні вироби з шкіргалантереї, такі як гаманці і скриньки для прикрас, та настільне приладдя.

На додаток до перевіреного бренду HK-manicure  розрахований для вимогливих клієнтів, було засновано бренд  Sonnenschein, орієнтований на активний сегмент ринку. Так що цілком можливо запропонувати детальну цільову реалізацію продукту для комплексу багатопланової клієнтської бази, який включає висококласні магазини спеціалізованої роздрібної торгівлі, провідні універмаги, аптекарські магазини.

Шкіряні футляри для наборів виробляються самостійно фабрикою «HANS KNIEBES» в Німеччині з використанням ручної праці за старовинними рецептами вичинки шкіри. Шкіра надходить на фабрику «HANS KNIEBES» з усього світу і відрізняється оригінальністю кольорів і фактури.

Proxxon

PROXXON - професійний електроінструмент відомий у всьому світі і має саме різнобічне застосування. Більше 30 років PROXXON GmbH випускає бормашини, токарні та фрезерні верстати, лещата, тримачі, пристосування - полегшуючи роботу майстрам в самих різних областях, від моделізму до манікюру та педикюру.

Xenox

Продукція фірми PROXXON, яка випускається під торговою маркою XENOX, призначена, в першу чергу, для майстрів манікюру, педикюру та корекції штучних нігтів.
Корпуси приладів виготовлені із спеціального антиалергенного пластика, який також істотно запобігає розмноженню мікрофлори на своїй поверхні.Всі моделі оснащені пристроєм плавного регулювання швидкості обертання від 5000 до 20000 об/хв.
Прилади для педикюру та манікюру розраховані на безпечну напругу 12В, мають ергономічну алюмінієву головку для зручної і тривалої роботи майстра. Апарати XENOX відповідають усім сучасним вимогам, що пред'являються до професійного інструменту для апаратного манікюру, педикюру та корекції штучних нігтів. 


Записей не найдено.